+48 512 364 075

Zapraszamy na IPMA – Massawa w wersji short też tam będzie

Marcin Żmigrodzki

baner-mailing_800x350pixZapraszamy na konferencję IPMA Polska na temat zarządzania projektami. Sporo ciekawy wykładów się szykuje, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy się nie pochwalili. W ramach ścieżki warsztatowej zorganizujemy Massawę w wersji skróconej.

A dokładnie 7 listopada od 14:00 będziemy budowali port w Afryce i remontowali statki wojenne. Konferencja IPMA będzie miała miejsce w Pałacu Kultury i Nauki w Kinotece. Będzie trwać 3 dni od 5 do 7 listopada.

Massawa skrócona różni się od pełnej czasem – 3,5 godziny, nieco uproszczonymi zasadami, ograniczeniem ryzyk i zmian. Massawa w tej wersji wygrała konkurs w ramach międzynarodowej konferencji o grach i symulacja w edukacji ISAGA 2014 w Austrii.

Massawa została również nagrodzona nagrodą PMI Award w 2007 roku.

Zapisy są realizowane przez stronę konferencji: http://konferencja.ipma.pl/

Więcej o Massawie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.