+48 512 364 075

Czy zatrudnisz Tomasza?

Marcin Żmigrodzki

ludek

Tomasz jest analitykiem. Jest szybki, a nawet zwinny, ma bogate doświadczenie, choć brakuje mu trochę wiedzy na temat zarządzania projektami, lecz uczy się szybko. Jeśli zatrudnisz go w projekcie będącym wyzwaniem, da z siebie wszystko.

Ujawniamy pierwszą informację na temat naszej największej produkcji w historii Octigo.

Aktualny status projektu jest taki, że specyfikację mamy skończoną, trwa projektowanie silnika aplikacji i programowanie, ponadto Klaudia rysuje grafiki do programu, czego przykład możecie zobaczyć z lewej strony.

Mamy nadzieję, że na jesień wypuścimy produkt na rynek.

Wkrótce następne wiadomości z frontu prac. Jeżeli chcecie być na bieżąco, zapiszcie się na nasz newsletter (na dole strony głównej).

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.