+48 512 364 075

Massawa zdobyła nagrodę na ISAGA 2014

Marcin Żmigrodzki

isaga2014

Massawa została oceniona jako najlepszy warsztat interaktywny na konferencji ISAGA 2014.

ISAGA (International Simulation And Gaming Association) to największa na świecie organizacja wspierająca rozwój gier szkoleniowych i symulacji. Działa od ponad 40 lat w 33 krajach świata. Ostatnia konferencja w Dornbirn/Austria miała nr 45.

W trakcie konferencji organizowane były warsztaty w ramach tzw. product showroom, w których anonimowo brali udział jurorzy ISAGA. Pod uwagę brano oceny i komentarze jurorów oraz ankiety od pozostałych uczestników warsztatów.

Eksperci ISAGA uznali Massawę za najlepszy na świecie warsztat interaktywny w 2014 roku.

To już druga nagroda dla Massawy po PMI Award w 2007 roku za najlepsze na świecie szkolenie z zarządzania projektami. Jesteśmy dumni, że nasza Massawa została pozytywnie oceniona zarówno z perspektywy szkolenia biznesowego, jak i gry szkoleniowej.

Dostaliśmy dyplom i zegarek 🙂

Massawa znajduje się w programie naszej Szkoły Project Managera i innych studiów podyplomowych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.