+48 512 364 075

New Trends in Project Management 22 – 23 maja 2014 roku

Marcin Żmigrodzki

ntpm_logoOrganizatorzy organizowanej w maju konferencji NTPM właśnie ogłosili tzw. Call for Papers, czyli zaproszenie do wysyłania zgłoszeń wystąpień. Termin nadsyłania streszczeń upływa 30 stycznia 2014. Poniżej informacja na ten temat.

W celu zapoznania się z treścią call for papers i instrukcją składania streszczeń prosimy kliknąć link: http://ntpm.pl/call-for-papers/

Inne ważne daty, które warto wziąć pod uwagę :

  • Zawiadomienie autorów o przyjęciu wystąpienia:       14 lutego 2014
  • Rejestracja Early Bird:                                                         21 lutego 2014  (stanie się ona dostępna dla każdego uczestnika składającego streszczenie tydzień po potwierdzeniu wybranych prelegentów)
  • Ostateczny termin nadsyłania streszczeń:                     15 kwietnia 2014

Więcej informacji na stronie: http://ntpm.pl/

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.