+48 512 364 075

IPMA Student na naszej aplikacji

Marcin Żmigrodzki

IPMA_Student_apk_512x512Najnowszy certyfikat IPMA Student oferowany przez International Project Management Association został zaprezentowany na właśnie zakończonej konferencji IPMA w Warszawie. A dokładnie w trakcie seminarium PM Edukacja. Nowy certyfikat adresowany jest do studentów specjalności zarządzania projektami. Nie wymaga doświadczenia praktycznego, a jedynie uczestnictwo w akredytowanych studiach i zdanie egzaminu.

Specjalnie z tej okazji wspólnie z IPMA przygotowaliśmy aplikację mobilną zawierającą wszelkie informacje na temat nowej certyfikacji włącznie z testami próbnymi i listą akredytowanych uczelni.

Zapraszamy do pobierania aplikacji i zdobywania nowego tytułu. Nasza aplikacja jest dostępna na platformę Android 4.0 lub wyższą. Wkrótce udostępnimy też wersję na iPhone. Wszystko za darmo.

Jest to już czwarta nasza aplikacja mobilna, ale zapewniamy was, że to nie koniec. Wkrótce następne nasze przedsięwzięcia.

A w kolejnym poście opowiemy, co wydarzyło się na gali kongresu PMI North America w Nowym Orleanie 🙂

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.