+48 512 364 075

Badanie wartości PMP®

Marcin Żmigrodzki

Opublikowaliśmy raport po badaniu wartości certyfikatu PMP®, które przeprowadziliśmy pod koniec zeszłego roku.

21 lutego w Zielonej Górze, a 28 lutego w Poznaniu omówimy wnioski z niego płynące. A poniżej kilka głównych spostrzeżeń.

  • 57% przyznało, że uczyli się zarówno samodzielnie z użyciem podręczników, jak i byli na szkoleniu przygotowującym do PMP®23% odpowiedziało, że uczyli się wyłącznie samodzielnie z użyciem podręczników, PMBOK® Guide oraz artykułów w internecie. Prawie nikt nie uczy się z samego PMBOK® Guide. Ci, co mieli przyjemność poczytać ową książkę wiedzą dlaczego 🙂
  • 72% wskazało na uporządkowanie wiedzy i dzięki temu uniknięcie problemów w projektach, a 55% na praktyczne ułatwienie w realizacji projektów jako główną korzyść ze zdania egzaminu PMP®.
  • Jedna trzecia zadeklarowała wzrost pensji o 10% lub więcej.

PMI, PMBOK, PMP, PMI-ACP, PgMP, PfMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.