+48 512 364 075

Wreszcie jest podręcznik zarządzania projektami!!!

Marcin Żmigrodzki

Apple zatwierdził pełną wersję naszej aplikacji. Więc można go już pobierać.

Program zawiera 300 pytań, artykułów, lekcji, testów, ilustracji po polsku na temat podstaw zarządzania projektami.

Zapraszamy do pobierania.

Wersja pełna naszego programu jest płatna. Zawiera wszystkie funkcje darmowej aplikacji (dostępna w Itunes od kilku tygodni) plus dostęp do dużo większej bazy wiedzy oraz bezterminowa możliwość synchronizacji nowych treści. Na start w wersji darmowej jest ok. 50 artykułów i pytań, w płatnej ponad trzy razy więcej. Natomiast możecie liczyć na to, że baza artykułów będzie sukcesywnie się rozwijała.

Naszym celem jest pełne pokrycie kompetencji kierownika projektu wymienionych w dokumencie IPMA NCB, a więc wszystkich technik, narzędzi i metod potrzebnych na egzaminach IPMA C i D, PRINCE2, PMP. W aplikacji nie planujemy narazie opisywać wszystkich procesów PMBOK® Guide i PRINCE2, choć znajdziecie w niej wiele odniesień do tych metodyk, w tym słynną stronę 43 z PMBOK® Guide. Aktualny stan zaawansowania prac oceniamy na 70%.

Link do Itunes

Listę funkcji obu wersji naszej aplikacji możesz znaleźć tutaj:

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.