+48 512 364 075

Znowu business week się zbliża

Marcin Żmigrodzki

Z dumą informujemy, że w przyszłym tygodniu wspólnie z Wyższą Szkołą Bankową organizujemy tzw. Business Week, czyli spotkania studentów z całej Europy. Od trzech lat już prowadzimy to wydarzenie. Tym razem studenci z Czech, Belgii, Hiszpanii, Rosji, Niemiec, Holandii, Łotwy, Ukrainy i Polski rozegrają 3 równoległe sesje Massawy. Oczywiście językiem urzędowym jest angielski. Całe wydarzenie potrwa tydzień i będzie okazją nie tylko do nauki, ale i integracji młodzieży z różnych krajów.

A zaczniemy w poniedziałek od wykładu na temat klęsk słynnych projektów, jak wieża Babel, kanał panamski, hotel Ryungyung.

Załączam zdjęcie z Business Weeka sprzed roku. Za tydzień mniej więcej opublikujemy krótki reportaż z tego wydarzania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.